Spotkanie z historią – Powtórka przed… – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Spotkanie z historią – Powtórka przed…

zsb1.poznan.pl 0012
zsb1.poznan.pl 009
zsb1.poznan.pl 004
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 001
zsb1.poznan.pl 006

Zainteresowani historią maturzyści naszej szkoły pod opieką pani Bogusławy Hofy w dniu 28.09.2017r. po raz kolejny uczestniczyli w cyklu spotkań z historią dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt: Powtórka przed…organizowanym przez Instytut Historii UAM. Uczniowie słuchali pasjonujących wykładów m.in. dr Bernardetty Mernyś pt:O niepospolitych niewiastach staropolskich. Kobiety polityki i pióra w XVI-XVIII wieku. Brali udział w interesujących zajęciach z materiałami źródłowymi, które miały im przybliżyć nauczanie akademickie. Celem tych spotkań z młodzieżą jest obcowanie z historią.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com