Spotkanie organizacyjne z przedstawicielami pracodawców z Niemiec. – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Spotkanie organizacyjne z przedstawicielami pracodawców z Niemiec.

zsb1.poznan.pl_1
zsb1.poznan.pl_2
zsb1.poznan.pl_3
zsb1.poznan.pl_5
zsb1.poznan.pl_4
zsb1.poznan.pl_6

W środę 18 kwietnia 2016r odbyło się w szkole spotkanie organizacyjne z przedstawicielami pracodawców z Niemiec, którzy zwiedzili szkołę i wyjaśniali szczegóły organizacyjne umów na praktykę zawodową dla dziesięciu uczniów, kształcących się w naszej szkole w zawodzie technik budownictwa. Cieszymy się, że przed naszymi uczniami otwierają się bardzo dobre perspektywy zawodowe na przyszłość. Zostaliśmy wyróżnieni, ponieważ taka propozycja została złożona kilku szkołom na terenie Polski.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com