Spektakl „Wiśniowy sad” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Spektakl „Wiśniowy sad”

wisniowy-sad-w-teatrze-nowym 002
wisniowy-sad-w-teatrze-nowym 003
wisniowy-sad-w-teatrze-nowym 005
wisniowy-sad-w-teatrze-nowym 006
wisniowy-sad-w-teatrze-nowym 007
wisniowy-sad-w-teatrze-nowym 001

We wtorek 18 września grupa uczniów z klas 1a, 1c, 1ct i 2c pod opieką p. Agnieszki Klunder udała się do Teatru Nowego w Poznaniu na spektakl „Wiśniowy sad” wg sztuki Antoniego Czechowa. Ten tekst klasyka literatury rosyjskiej opowiada o z góry skazanych na porażkę próbach ocalenia  rodowego majątku przez jego dziedziczkę, Lubow Raniewską. Mieliśmy okazję obejrzeć piękny, nostalgiczny spektakl o przemijaniu, zawiedzionych nadziejach i skomplikowanych, często bolesnych relacjach rodzinnych, nawiązujący kostiumami i scenografią do realiów epoki. Kolejne wyjście do teatru już w przyszłym tygodniu!

Zdjęcia ze spektaklu: Bartłomiej Jan Sowa. Dziękujemy Teatrowi Nowemu za pozwolenie na ich udostępnienie.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com