“Roger Sławski i jego epoka” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

“Roger Sławski i jego epoka”

zd2
zd3
zd4
zd5

23 maja 2018 roku uczestniczyliśmy w II Konferencji Naukowej z cyklu „Roger Sławski i jego epoka” zatytułowanej „Budowniczowie Niepodległości”. Podczas konferencji referat na temat „W cieniu ul. Półwiejskiej. Szkoła na Rybakach w II Rzeczpospolitej” wygłosili Pani prof. Dorota Rajewska-Durniewicz oraz uczniowie Witold Dobroszycki, Marcin Góralik i Kamil Piotrowski. Referat otrzymał wiele pochwał i pozytywnych recenzji od uczestników konferencji. Gratulujemy.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com