Dragony 2017- Wolontariat – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Dragony 2017- Wolontariat

zsb1.poznan.pl 001
zsb1.poznan.pl 005
zsb1.poznan.pl 004
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 002
zsb1.poznan.pl 006

W ostatni weekend uczennice naszej szkoły  pomagały przy  w wyścigach Smoczych Łodzi oraz Poznań Canoe Challenge. Poszły tam z ramienia Wielkopolskiej pracowni pomysłów.

W ten przepiękny dzień uczennice pomagały wypełniać ankiety, wydawały grochówkę, zapisywały czasy poszczególnych łodzi, czasem również same płynęły, gdy w  jakiejś ekipie wykruszył się zawodnik. Na koniec z uśmiechem rozdawały medale w poszczególnych kategoriach. Wolontariuszki mówią o wolontariacie bardzo pozytywnie, zachęcają do tej wspaniałej zabawy , dzięki której można poznać wielu ciekawych, a nawet znanych sportowców, aktorów, czy innych osobistości.

Dziewczynom bardzo się podobało, a oto jedna z ich opinii: „Wolontariat jest super! Nigdy nam się nie znudzi! Można się wiele nauczyć! Polecam każdemu! To przyjemne uczucie pomagać przy tak dużych imprezach!”


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com