Pożegnanie absolwentów 2016 – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Pożegnanie absolwentów 2016

zsb1.poznan.pl__18
zsb1.poznan.pl__3
zsb1.poznan.pl__7
zsb1.poznan.pl__20
zsb1.poznan.pl__82
zsb1.poznan.pl__19
zsb1.poznan.pl__16
zsb1.poznan.pl__11
zsb1.poznan.pl__5
zsb1.poznan.pl__2
zsb1.poznan.pl__1
zsb1.poznan.pl__68
zsb1.poznan.pl__60
zsb1.poznan.pl__58
zsb1.poznan.pl__51
zsb1.poznan.pl__44
zsb1.poznan.pl__39
zsb1.poznan.pl__22

29 kwietnia w auli szkolnej odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów XXI Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego. W części oficjalnej wysłuchano przemówienia Pana dyrektora Zbigniewa Talagi , który następnie wręczył nagrody i wyróżnienia uczniom poszczególnych klas. Wśród nich byli finaliści Olimpiady Budowlanej oraz Artystycznej a także uczniowie z najwyższą średnią. Potem nastąpiła część artystyczna. Uczniowie młodszych klas przedstawili krótkie scenki z lekcji: Mickiewicz za czasów wieszcza i wersja współczesna. Każdy występ nagrodzony gromkimi brawami, ozdabiały piosenki chętnie śpiewane przez wszystkich na sali. Niezwykle wzruszający moment to podziękowania skierowane od absolwentów do nauczycieli oraz przepiękne bukiety składane na ich ręce. Organizatorzy przygotowali także niespodziankę dla opuszczających szkołę uczniów: nagrane życzenia od nauczycieli , samorządu szkolnego oraz treść Dezyderaty Maksa Ehrmanna z 1927r. Motto pożegnania to słowa Heraklita z Efezu:

” Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie.”

Powodzenia w życiu życzymy  wszystkim absolwentom naszej szkoły!!!

Uroczystość przygotowali uczniowie klas: Ic, Iat, IIa, IIC, IIat, IIIbt pod kierunkiem Pani Wiesławy Metello-Kasprzyk i Pani Kamili Krzesińskiej.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com