Porozumienie z Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Porozumienie z Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej

10 grudnia 2018 roku nasza szkoła przystąpiła do projektu Wolontariat z klasą, nad którym patronat sprawuje Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej. CREO jest organizacją pozarządową, której misją jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i idei wolontariatu. W ramach współpracy Dyrektor naszej szkoły, Pan Krzysztof Kubiak oraz Prezes CREO, Pan Ryszard Michalski, podpisali porozumienie o współpracy obu instytucji.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com