Po zdanym egzaminie… – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Po zdanym egzaminie…


… czas we Wrocławiu miło nam płynie! Klasa 3Bt z opiekunkami, Panią Ewą Matuszak i Panią Barbarą Ochowicz, postanowiła odreagować stres egzaminacyjny krótkim wypadem do Wrocławia. Program wycieczki zadowolił wszystkich uczestników. Oczywiście zaczęliśmy od obowiązkowego spaceru po Starym Mieście, aby chociaż trochę przyjrzeć się różnorodności architektury tego miejsca. Po nim był czas na bardzo przyjemny rejs słonecznym katamaranem, spotkanie z manatami w Afrykarium i relaks w Ogrodzie Japońskim. Wisienką na torcie było podziwianie tańczącej fontanny w 36-stopniowym upale. Po tak spędzonym dniu wszyscy są gotowi na drugą część egzaminu. Mamy nadzieję, że popiszemy się wiedzą, a szczęście nas nie opuści!


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com