Pielgrzymka Maturzystów do Częstochowy – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Pielgrzymka Maturzystów do Częstochowy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W poniedziałek 05.03.2018 r. w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki Maturzystów odbyła się pielgrzymka maturzystów naszej szkoły do Częstochowy. Maturzyści wyruszyli autokarem o godz. 4.30 sprzed szkoły. Na Jasną Górę dotarli o godz. 9.20. O godz. 10.00 uczestniczyli w konferencji w Auli o. A. Kordeckiego, następnie modlili się na Mszy św. w kaplicy Cudownego Obrazu. W Godzinie Miłosierdzia dokonano aktu zawierzenia maturzystów Matce Bożej Częstochowskiej, po czym nastąpił czas drogi krzyżowej podczas, której uczniowie naszej szkoły odczytywali rozważania do poszczególnych stacji. Do Poznania autokar z nauczycielami, pracownikami szkoły i uczniami przybył o godz.21.30.

Wszyscy umocnieni po spotkaniu z Matką Bożą Częstochowską z nową nadzieją patrzą w przyszłość, zwłaszcza na czas egzaminu maturalnego.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com