Pasowanie klas pierwszych – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Pasowanie klas pierwszych

DSC01865 (Kopiowanie)
DSC01875 (Kopiowanie)
DSC01892 (Kopiowanie)
DSC01891 (Kopiowanie)
DSC01928 (Kopiowanie)
DSC01991 (Kopiowanie)
DSC01942 (Kopiowanie)
DSC01882 (Kopiowanie)
DSC01881 (Kopiowanie)
DSC01866 (Kopiowanie)
DSC02029 (Kopiowanie)
DSC02011 (Kopiowanie)

Dnia 2 października 2015r. uroczyście przyjęliśmy uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej podczas pasowania klas pierwszych. Pasowania dokonał pan Dyrektor.

Wszyscy wypowiadali dumnie słowa ślubowania. Podczas uroczystości byliśmy świadkami niezwykłej niespodzianki. Dyrektor dr Zbigniew Talaga został uhonorowany srebrnym medalem przyznawanym przez Stowarzyszenie im. H. Cegielskiego. Medal osobiście wręczył członek zarządu fundacji.
Po części oficjalnej, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w konkursie dotyczącym wiedzy o szkole i o swoich wychowawcach. Tradycyjnie klasy zaprezentowały swoje talenty, abyśmy mogli lepiej je poznać. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że gra na fortepianie, czy gitarze nie jest im obca. W gronie pierwszoklasistów znaleźli się też aktorzy, piosenkarze, tancerze, mistrzowie sztuk walki czy monocykliści. Wszyscy byli pod wrażeniem, łącznie z jury, które nagradzało występujących wysokimi notami. W skład jury wchodzili: prof. Anna Kańska, prof. Małgorzata Mikusińska i uczeń klasy IIc Maksymilian Pera.

Po podliczeniu punktów zaszczytne I miejsce należało do IAt, II miejsce ICt, III miejsce zajęła IC klasa. Klasy otrzymały upominki.

Organizatorzy IIAt i IIA.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com