Pasowanie Klas Pierwszych – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Pasowanie Klas Pierwszych

pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 007
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 008
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 009
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 0010
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 0011
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 001
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 002
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 003
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 004
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 005
pasowanie-na-ucznia-zsb1-poznan 006

Dnia 4 października odbyło się w szkole Pasowanie Klas Pierwszych.  Uroczystość składała się z dwóch części. W pierwszej części uczniowie złożyli ślubowanie, w drugiej – wzięli udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów.  Zadaniem pierwszoklasistów było między innymi zaprezentowanie się przed innymi klasami, udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły i klasy oraz rozpoznanie charakteru pisma swojego wychowawcy. Wśród klas licealnych rywalizację wygrała klasa IC, a wśród klas technikum – klasa I BCT. Na końcu uroczystości Dyrektor Szkoły wręczył wszystkim klasom dyplomy, słodkie upominki oraz pamiątkowe karty przygotowane dla uczniów. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com