“Projekt: Zapraszam w moje strony” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

“Projekt: Zapraszam w moje strony”

zsb1.poznan.pl__7
zsb1.poznan.pl__6
zsb1.poznan.pl__5
zsb1.poznan.pl__4
zsb1.poznan.pl__2
zsb1.poznan.pl__1

Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie ogłosił  międzyszkolny, ogólnopolski konkurs poświęcony idei odkrywania i zachowywania dziedzictwa kulturowego regionu w oparciu o ideę aktywnej turystyki. Konkurs polegał na przygotowaniu projektu związanego z regionem, który określał zasoby kulturowe i naturalne wchodzące w zakres dziedzictwa kulturowego opisywanego miejsca i podkreślał walory turystyczne okolicy. Do konkursu przystąpiło troje naszych uczniów, pod opieką p.K. Krzesińskiej, którzy przygotowali prace plastyczne oraz multimedialne. Ich wysiłek został dostrzeżony przez kapitułę oceniającą pracę ,bowiem  zdobyli następujące nagrody(najwyższe w tym konkursie):

wyróżnienie I stopnia dla Zuzanny Mostowskiej z klasy I C

wyróżnienie I stopnia dla Rity Żuchowskiej- tegorocznej absolwentki

wyróżnienie II stopnia dla Jakuba Poryska z klasy I at.

Nasi uczniowie otrzymali cenne nagrody: dyplomy, publikacje Instytutu, nagrody rzeczowe i przede wszystkim list polecający , w którym są rekomendowani  na I rok studiów  na kierunek: Projektowanie Kultury na UAM.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com