Odszedł od nas Kazimierz Ratajczak – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Odszedł od nas Kazimierz Ratajczak

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że 20 sierpnia 2020 r. odszedł od nas ś.p. Kazimierz Ratajczak – człowiek wielkiego serca i intelektu, charyzmatyczny, wrażliwy, sprawczy, niezwykle pomocny Przyjaciel naszej Szkoły, ale przede wszystkim jej dumny absolwent i do ostatnich swych dni członek Stowarzyszenia Absolwentów Technikum Budowlanego RYBAKI 17.
Jego zaangażowanie w promocję naszej Szkoły wypływało ze zrozumienia idei współczesnej edukacji a także potrzeb i ambicji uczniów, które pomagał realizować m. in. dzieląc się swym wieloletnim doświadczeniem zawodowym i wcielając w życie „dobre praktyki” w budownictwie.

Panie Kazimierzu, już na zawsze zapisał się Pan w naszej pamięci jako Kazimierz WIELKI, pozostaje nam więc przyrzec, że będziemy kontynuować Pana zaangażowanie i chęć pomocy uczniom tak, by w przyszłości – wzorem Pana – stali się równie dumnymi absolwentami naszej Szkoły.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com