Nasza szkoła w programie eTwinning – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Nasza szkoła w programie eTwinning

logoetwinning
zsb1.poznan.pl_03
zsb1.poznan.pl_02
zsb1.poznan.pl_01

Nasza szkoła została zarejestrowana w  programie eTwinning i w ramach tego programu 18 marca br. przystąpiła do trwającego trzy miesiące projektu „Mądry wybór – dobry zawód” realizowanego wspólnie z Gimnazjum nr 23 w Poznaniu. Głównym założeniem projektu jest korelacja wybranego kierunku kształcenia z przyszłym zawodem. Uczniowie, którzy wezmą udział w projekcie będą wykonywać zadania z wykorzystaniem różnych narzędzi technologii informacyjno – komunikacyjnych oraz platformy TwinSpace.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com