fbpx
NAJLEPSZA SZKOŁA BUDOWLANA W POLSCE
Godło Polski

NASZA PIĘKNA MISS! A JAKŻE…

Ania Domagała z naszej “BRANŻÓWECZKI” 18 września otrzymała TYTUŁ II VICE MISS DOLNEGO ŚLĄSKA!  W pokazie strojów wizytowych w stylu boho,  sukien ślubnych, kreacji wieczorowych oraz kostiumów kąpielowych znanych firm prezentowała się nie tylko atrakcyjnie, ale przecudownie! W tych wyśmienitych szatach pokazała prawdziwą klasę dojrzałej modelki. Miejscem tego szczególnego wydarzenia była przestrzeń wrocławska, która zalicza się do nietuzinkowych planet na mapie naszego kraju. Ania miała okazję spotkania się z MISS POLSKI 2019 ROKU Magdaleną Kasiborską, z którą mogła porozmawiać o świecie modelingu, a także wzajemnych doświadczeniach związanych z tą niełatwą sferą życia. GRATULACJE ANIU!

najnowsze
artykuły

Rozmiar czcionki
Kontrast