Maturzyści z Technikum w Gdańsku – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Maturzyści z Technikum w Gdańsku

technik_budownictwa_poznan_001
technik_budownictwa_poznan_002
technik_budownictwa_poznan_003
technik_budownictwa_poznan_004
technik_budownictwa_poznan_005
technik_budownictwa_poznan_006
technik_budownictwa_poznan_007
technik_budownictwa_poznan_008
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tegoroczni maturzyści z klas Technikum trzy październikowe dni spędzili w Gdańsku i Gdyni. Czas upływał na zapoznawaniu się z dalszą i bliższą przeszłością nie tylko miasta na d Motławą. Gdańska Starówka zachwyciła nas swymi zabytkami, Europejskie Centrum Solidarności wprowadziło w realia PRL-u, a chwile spędzone w Muzeum Narodowym pozwoliły poznać znane z zajęć historii sztuki obrazy, w tym arcydzieło Hansa Memlinga „Sąd Ostateczny”. Muzeum II Wojny Światowej i zacumowane przy gdyńskim nabrzeżu statki Błyskawica i Dar Pomorza były cenną lekcją historii. Wspólny wyjazd klas IV At i IV Ct możemy uznać za bardzo udany.Tegoroczni maturzyści z klas Technikum trzy październikowe dni spędzili w Gdańsku i Gdyni. Czas upływał na zapoznawaniu się z dalszą i bliższą przeszłością nie tylko miasta na d Motławą. Gdańska Starówka zachwyciła nas swymi zabytkami, Europejskie Centrum Solidarności wprowadziło w realia PRL-u, a chwile spędzone w Muzeum Narodowym pozwoliły poznać znane z zajęć historii sztuki obrazy, w tym arcydzieło Hansa Memlinga „Sąd Ostateczny”. Muzeum II Wojny Światowej i zacumowane przy gdyńskim nabrzeżu statki Błyskawica i Dar Pomorza były cenną lekcją historii. Wspólny wyjazd klas IV At i IV Ct możemy uznać za bardzo udany.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com