Konkurs – Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konkurs – Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni


Mamy zaszczyt zawiadomić, iż uczennica klasy pierwszej Michalina Maćkowiak z XXI Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Wł. Andersa zajęła III miejsce w I etapie VI Ogólnopolskiego Konkursu pt.:Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni, który został zorganizowany przez Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręgu WIELKOPOLSKA.

więcej informacji tutaj >>


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com