Konkurs Plastyczny i Fotograficzny ,,Miasto-światło i cień” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konkurs Plastyczny i Fotograficzny ,,Miasto-światło i cień”

Zdjęcie0394
Zdjęcie0390
Zdjęcie0388
Zdjęcie0396

Nagroda i wyróżnienie dla dziewcząt z klasy Ict

W piątek, 18 marca w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie Plastycznym i Fotograficznym ,,Miasto-światło i cień” przeznaczonym dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Jest nam szczególnie miło, bo uczennice z klasy Ict, Aleksandra Szmajda oraz Ewelina Szłapka zostały nagrodzone w konkursie plastycznym . Aleksandra znalazła się w gronie laureatów, a Ewelina otrzymała wyróżnienie. Jury doceniło talent dziewcząt, które w oryginalny sposób przedstawiły swoją wizję miasta. Ola wykonała rysunek węglem, a Ewelina użyła ołówka.

Udział w konkursie był na pewno ciekawym doświadczeniem, pozwolił skonfrontować swoje umiejętności i udoskonalić warsztat. Dziewczyny ciągle rozwijają swój talent i jesteśmy przekonani, że nie jest to ich ostatni tak dobrze zakończony konkurs.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com