Konkurs języka niemieckiego dla uczniów gimnazjów Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego ,,DEUTSCHKUNS(Z)T” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konkurs języka niemieckiego dla uczniów gimnazjów Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego ,,DEUTSCHKUNS(Z)T”

Szanowni Państwo!

Zapraszamy uczniów klas drugich i trzecich szkół gimnazjalnych do udziału
w

I KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJÓW

MIASTA POZNANIA I POWIATU POZNAŃSKIEGO:

 

,,DEUTSCHKUNS(Z)T”

PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 31.03.2016

 

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu. Jesteśmy szkołą o ponad stuletniej tradycji. Z uwagi na  nasze położenie na mapie Polski i Europy, przywiązujemy dużą wagę do nauczania języka niemieckiego w naszej szkole. W związku z tym przygotowaliśmy konkurs dla uczniów gimnazjów powiatu poznańskiego. Chcemy sprawdzić, czy podzielacie nasze zdanie, że język, kultura i sztuka krajów niemieckiego obszaru językowego (Niemcy, Austria, Szwajcaria) to nie tylko Mozart, Weihnachtsmarkt i Oktoberfest. Pokażcie nam, co Was zachwyca, inspiruje i bawi w kulturze i sztuce tych krajów.

Nagrody specjalne w tym konkursie wraz z podziękowaniami ufundowane zostaną przez Panią Prezydentową Agatę Kornhauser-Dudę

Zapraszamy zespoły z klas drugich i trzecich do zaprezentowania się w jednej z trzech kategorii: recytacja, piosenka, scenka, przedstawiająca sytuację z życia (nie)codziennego. Występy muszą być wykonane w języku niemieckim. Przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Wszystkie szczegóły konkursu ujęte są w REGULAMINIE KONKURSU w załączeniu.

W razie pytań i wątpliwości prosimy kontaktować się z nami drogą mailową lub telefonicznie.

 

REGULAMINpobierzKARTA ZGŁOSZENIApobierz

Z poważaniem

Organizatorzy: Wiesława Metello-Kasprzyk, Maciej Burdziński

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com