Konkurs Filmowy „Z BIBLIOTEKĄ W TLE…” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konkurs Filmowy „Z BIBLIOTEKĄ W TLE…”

Konkurs-filmowy-zsb1-poznan 1
Konkurs-filmowy-zsb1-poznan 2
Konkurs-filmowy-zsb1-poznan 3
Konkurs-filmowy-zsb1-poznan 4

We wtorek, 10 kwietnia 2018r. laureaci konkursu „Z biblioteką w tle” odebrali nagrody i dyplomy. Zadanie konkursowe polegało na rozszyfrowaniu tytułów filmów, których akcja rozgrywała się w bibliotece. Nagrodzeni uczniowie to: Julia Hammerling  IIA, Maria Stroiwąs IIC1, Marcelina Kłak  IIICT, Izabella Płonczyńska  IIICT, Joanna Wachowiak IIICT. Gratulujemy nagrodzonym uczennicom!


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com