Klasa 1 A na filmie ,,Wyklęty” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Klasa 1 A na filmie ,,Wyklęty”

3
1
2

W ostatni dzień lutego 2018 r. klasa 1 A wybrała się ze swoim wychowawcą i ks. Łukaszem Pawłowskim do kina ,,Rialto” na historyczny film pt. ,,Wyklęty”. Film został polecany przez poznański oddział IPN w ramach ,,Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Przed emisją odbyła się prelekcja historyczne poprowadzona przez pracownika IPN-u. Sam film wymagał od odbiorcy pełnego skupienia, gdyż poszczególne sceny poruszały trudne tematy z przeszłości Polski po roku 1945.

Mateusz Hurysz
Wychowawca klasy 1 A

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com