II Edycja Konkursu „Polska w Unii Europejskiej” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

II Edycja Konkursu „Polska w Unii Europejskiej”

DSC_0950 (Kopiowanie)
DSC_0941 (Kopiowanie)
DSC_0679 (Kopiowanie)
DSC_0684 (Kopiowanie)
DSC_0906 (Kopiowanie)
DSC_0875 (Kopiowanie)
DSC_0849 (Kopiowanie)
DSC_0805 (Kopiowanie)
DSC_0798 (Kopiowanie)
DSC_0774 (Kopiowanie)
DSC_0763 (Kopiowanie)
DSC_0747 (Kopiowanie)

Dnia 12 lutego 2016 roku nasza szkoła była organizatorem II Edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej pt: „Polska w Unii Europejskiej” pod patronatem posła do Parlamentu Europejskiego pana Andrzeja Grzyba ,który ufundował dwie pierwsze nagrody w konkursie- wyjazd do Parlamentu Europejskiego dla dwóch najlepszych uczniów i ich nauczycieli- opiekunów. W konkursie wzięło udział 32 uczniów ze szkół gimnazjalnych. Celem konkursu było przybliżenie młodzieży tematyki związanej z Unią Europejską, kształtowanie postaw obywatelskich, promowanie wartości demokratycznych,praw człowieka i obywatela w Unii Europejskiej oraz relacje Polski z Unią Europejską. Po części pisemnej w auli naszej szkoły dr Adam Jaskulski pracownik Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu wygłosił 30 minutowy wykład pt. „10 lat Polski w Unii Europejskiej – wykorzystana czy stracona szansa?”

Wyniki konkursu:

  • I miejsce Malinowska Julia
  • II miejsce Kamińska Oliwia
  • III miejsce Kornet Zuzanna, Szulczyński Kamil, Żabińska Aleksandra
 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com