Dzień Patrona – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Dzień Patrona

W dniu 1 marca 2019 roku obchodziliśmy uroczyście w Naszej szkole Dzień Patrona gen. Wł. Andersa. Dla całej społeczności szkolnej zostały zorganizowane spotkania z historią w tle. W tym dniu postać Naszego patrona przybliżył uczniom klas III LO i III i IV TB wybitny znawca historii wojskowości Pan prof. Maciej Franz, który przedstawił wykład pt:Generał – wódz- człowiek. Natomiast dla uczniów klas I LO i TB oraz II LO i TB przedstawił swoją prezentację pt: Dziadek i niedźwiadek niesamowity pisarz Pan Łukasz Wierzbicki.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com