fbpx
NAJLEPSZA SZKOŁA BUDOWLANA W POLSCE
Godło Polski

Drzwi Otwarte na Politechnice Poznańskiej


W czwartek 30 marca, klasa 3AT brała udział w Drzwiach Otwartych na Politechnice Poznańskiej. Wydarzenie miało miejsce w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej na Piotrowie, gdzie uczniowie mogli uczestniczyć w różnych wykładach i pokazach promujących poszczególne wydziały na Politechnice Poznańskiej. Nasi uczniowie z racji zawodu w którym się kształcą byli zainteresowani głównie wydziałem budownictwa oraz architektury. Ponadto można było zobaczyć wyposażenie uczelni oraz porozmawiać ze studentami. Ciekawą sprawą okazała się również wycieczka po laboratoriach Politechniki Poznańskiej, gdzie uczniowie mogli poczuć co to znaczy “studiowanie”. Zobaczcie sami.


 

najnowsze
artykuły

Rozmiar czcionki
Kontrast