Drzwi Otwarte na Politechnice Poznańskiej – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Drzwi Otwarte na Politechnice Poznańskiej

zsb1.poznan.pl_07
zsb1.poznan.pl_06
zsb1.poznan.pl_05
zsb1.poznan.pl_04
zsb1.poznan.pl_03
zsb1.poznan.pl_02
zsb1.poznan.pl_01

W czwartek 30 marca, klasa 3AT brała udział w Drzwiach Otwartych na Politechnice Poznańskiej. Wydarzenie miało miejsce w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej na Piotrowie, gdzie uczniowie mogli uczestniczyć w różnych wykładach i pokazach promujących poszczególne wydziały na Politechnice Poznańskiej. Nasi uczniowie z racji zawodu w którym się kształcą byli zainteresowani głównie wydziałem budownictwa oraz architektury. Ponadto można było zobaczyć wyposażenie uczelni oraz porozmawiać ze studentami. Ciekawą sprawą okazała się również wycieczka po laboratoriach Politechniki Poznańskiej, gdzie uczniowie mogli poczuć co to znaczy “studiowanie”. Zobaczcie sami.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com