Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt

hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr
hdr

10 października odbyły się eliminacje w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt. Nasza drużyna w składzie: Sandra Wróblewska, Zosia Kalarus oraz Weronika Nowak wywalczyły drugie miejsce.  Niestety tylko miejsce pierwsze przechodzi do kolejnego etapu rozgrywek. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i walkę do ostatniego punktu!!!

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com