CO I JAK NA MATURZE? GDZIE NA STUDIA? – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

CO I JAK NA MATURZE? GDZIE NA STUDIA?

zsb1.poznan.pl 001
banner

Dnia 11 września 2018r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego (klasy IIIA, IIIB1, IIIB2) oraz Technikum Budowlanego (klasa IVA) wzięli udział w Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018, który po raz kolejny odbył się w gościnnych murach Politechniki Poznańskiej na Piotrowie. Młodzież uczestniczyła zarówno w spotkaniach z ekspertami OKE w Poznaniu, jak i miała możliwość zapoznania się z ofertą uczelni wyższych z całej Polski. Wszyscy chętni uczniowie, po wypełnieniu ankiety on-line, mogli otrzymać “Informator dla Maturzystów 2019”. Wyposażona w wiedzę teoretyczną młodzież naszej szkoły mogła rozpocząć przygotowania do egzaminu maturalnego.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com