Kolejny rok szkolny za nami!
Mimo ogromnych upałów i coraz bardziej wakacyjnej atmosfery udało się wspólnie dotrzeć do mety.
Gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości, osiągnięć oraz zaangażowania przez cały rok. Dziękujemy za ten wspólny czas i życzymy spokojnych, bezpiecznych oraz dobrze wykorzystanych wakacji!







































































































































































































































































































































































