Szkolny konkurs “Mam Talent” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Szkolny konkurs “Mam Talent”

2
3
1

Druga edycja ,,Szkolnego Konkursu Mam Talent” jest już za nami. Podobnie jak w zeszłym roku odbył się w okolicach Walentynek, w tym roku w czwartek 13 II 2020 r.

W drugiej edycji formuła wyglądała nieco inaczej. Do konkursu zgłosiło się 8 osób, ostatecznie wystąpiło 6 uczestników. Byli nimi:

Aleksandra Gajewska, 3 Ct – śpiew;
Marcelina Mazur, 2 At – gra na saksofonie;
Weronika Szparago z 1 Ct i Antonina Cejba z G 1B – taniec;
Martyna Gitalewicz z 1 P1C – śpiew;
Mateusz Hyżak  z 1 P1 Bt – śpiew.

Zasady konkursu były następujące. Każdy uczestnik zaprezentował swoje umiejętności we występie trwającym do 5 minut. Jury w składzie: Ilona Leszczyńska, Kamila Krzesińska , Mateusz Hurysz (inicjator konkursu), Marcin Nowak i Weronika Dzidek (przedstawicielka uczniów) oceniali w skali 0 – 10. Przyznawane oceny były bardzo wysokie.

Po podliczeniu wszystkich punktów do finału awansowały:

Martyna Gitalewicz z 1 P1C – śpiew 50 pkt                                                                                                                     

Marcelina Mazur z 2 At – saksofon 47 pkt

W finale należało pokazać jeszcze raz swój repertuar poprzedzony prezentacją słowną: ,,dlaczego wybrałam taki występ i co mi da wygrana?”.

Jury głosowało po dwóch wystąpieniach w systemie 0 i 1 pkt.

Zwyciężczynią została Marcelina Mazur!

Pierwsze miejsce i tytuł ,,Supertalenta Edycji II” przyznano Marcelinie Mazur, cieszymy się, że są młode osoby, które grają z taką pasją na klasycznym instrumencie. Drugie miejsce przyznano Martynie Gitalewicz za interesujący głos i wczucie się w prezentowanej piosence, co jury bardzo ujęło. Trzecie miejsce przyznano zespołowi tanecznemu w składzie: Weronika Szparago i Tosia Cejba. Taniec podobał się pod względem sekwencyjnym. Nie można pominąć jeszcze dwóch wystąpień. Ola Gajewska jako jedyna wystąpiła po raz drugi w konkursie i jej głos przewyższa szkolne warunki techniczne – dziękujemy za kolejny udział…  Jedynym przedstawicielem płci męskiej wśród prezentujących się był Mateusz Hyżak, który zaskoczył nas pozytywnie swoim śpiewem.

Gratulujemy zwyciężczyni, podziwiamy wszystkich uczestników za odwagę i przystąpienie do konkursu.

Każdy z Was może uważać się za ,,Talent naszej Szkoły – Edycja II”.

Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć tak wszechstronne występy.

W przyszłym roku chcemy zachęcić uczniów do jeszcze większego udziału, bo wiemy, że talentów jest wiele. Dlatego konkurs zostanie podzielony na kilka dni.

Jury Szkolnego Konkursu ,,Mam Talent” – Edycja II (2020)

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com