Turniej tenisa stołowego – fairPlayce w Poznaniu – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Turniej tenisa stołowego – fairPlayce w Poznaniu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniu 07.09.2015r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju tenisa stołowego amatorów i dzieci, który odbył się w centrum rekreacyjno-sportowym fairPlayce w Poznaniu.

Turniej rozegrany został systemem grupowym więc każdy z zawodników mógł rozegrać kilka meczy w swojej kategorii. Poziom był naprawdę wysoki a do turnieju przystąpiło siedemdziesięciu zawodników. Tym większe wyrazy uznania dla naszych uczniów, którzy ze względu na ukończone 18 lat znaleźli się już w kategorii dorosłych i rozegrali po kilkanaście meczy z bardzo dobrymi zawodnikami. Turniej prowadziła czołowa polska zawodniczka i trenerka tenisa stołowego – Renata Gumula, którą w zeszłym roku gościliśmy na zorganizowanym w naszej szkole turnieju tenisa stołowego.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com