Sportowa sobota – 79 bieg Opel Szpot – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Sportowa sobota – 79 bieg Opel Szpot

_2_
_5_
_4_
_3_
_1_
_8_

Wzięliśmy udział w kolejnym już 79 biegu z Opel Szpot. Pogoda dopisała! Trasa biegu tym razem została zmieniona z powodu odbywających się mistrzostw Europy w wioślarstwie, za to bardziej atrakcyjna.

Wystartowaliśmy z Polany Harcerzy przemierzając dalej w zmiennym terenie lasem, górką , z górki po piachu i trawie stałe 5,4km. Nasza grupa biegowa (tym razem same dziewczyny) jak zwykle z uśmiechem na ustach i z dopingiem Pani Dyrektor Barbary Kochner dzielnie ukończyła bieg. Na mecie oprócz kibiców i bliskich oczywiście była woda, której każdy pragnął, uśmiechy, zdjęcia oraz losowanie nagród. Serdecznie zapraszam wszystkich na kolejny bieg z Opel Szpot w dniu 27 czerwca !!!Wzięliśmy udział w kolejnym już 79 biegu z Opel Szpot. Pogoda dopisała! Trasa biegu tym razem została zmieniona z powodu odbywających się mistrzostw Europy w wioślarstwie, za to bardziej atrakcyjna.
Wystartowaliśmy z Polany Harcerzy przemierzając dalej w zmiennym terenie lasem, górką , z górki po piachu i trawie stałe 5,4km. Nasza grupa biegowa (tym razem same dziewczyny) jak zwykle z uśmiechem na ustach i z dopingiem Pani Dyrektor Barbary Kochner dzielnie ukończyła bieg. Na mecie oprócz kibiców i bliskich oczywiście była woda, której każdy pragnął, uśmiechy, zdjęcia oraz losowanie nagród. Serdecznie zapraszam wszystkich na kolejny bieg z Opel Szpot w dniu 27 czerwca !!!

 
Komentarze
 
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com