Kolejny sukces w Tenisie Stołowym – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Kolejny sukces w Tenisie Stołowym

dig
dig
sdr
dig
dig
cof
dig
dig
dig
dig
dig
dig
dig
dig
dig
dig
cof
cof

8.12.2016r. w Krzyżu odbyły się Finały Województwa Wielkopolskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt. Na zawody zakwalifikowały się najlepsze drużyny z poszczególnych miast. Wśród chłopców były to:

 • CKU ZSP Przygodzice
 • II LO Słupca
 • ZSE-T Leszno
 • ZSP Nietążkowo
 • CKZiU Wyrzysk
 • II LO Gniezno
 • ZS Kórnik
 • ZSB Nr1 Poznań

Nasza drużyna w składzie:

 • Szymon Czerwiński klasa 3at
 • Piotr Kaźmierczak klasa 3at
 • Adam Kubicki klasa 4at
 • Dawid Kaźmierczak klasa 1a

stanęła na wysokości zadania i zdobyła srebrny medal ustępując tylko ZS Kórnik. Jest to wielki sukces i osiągnięcie nie tylko drużyny ale i szkoły, którą uczniowie godnie reprezentowali. Chłopakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


 
Komentarze
 
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com