Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego

zsb1.poznan.pl_7
zsb1.poznan.pl_3
zsb1.poznan.pl_2
zsb1.poznan.pl_1
zsb1.poznan.pl_11
zsb1.poznan.pl_10
zsb1.poznan.pl_9
zsb1.poznan.pl_8
zsb1.poznan.pl_6
zsb1.poznan.pl_5
zsb1.poznan.pl_4

Uczniowie klasy III C z p. prof. Renatą Posieczek-Cierpiałek i księdzem Łukaszem Pawłowskim w ramach przygotowań do obchodów 1050. Rocznicy Chrztu Polski 12 kwietnia 2016 r. zwiedzili w Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego multimedialną ekspozycję poświęconą początkom państwa polskiego! Atrakcją było również zwiedzanie samej Katedry oraz zejście do jej podziemi. Zachęcamy wszystkich! Wrażenia niezapomniane!!!

 
Komentarze
 
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com