Cała Polska Czyta Dzieciom – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Cała Polska Czyta Dzieciom

zsb1.poznan.pl__4
zsb1.poznan.pl__3
zsb1.poznan.pl__2
zsb1.poznan.pl__1
zsb1.poznan.pl__10
zsb1.poznan.pl__9
zsb1.poznan.pl__8
zsb1.poznan.pl__7
zsb1.poznan.pl__6
zsb1.poznan.pl__5

7 czerwca 2016 roku nasza szkoła uczestniczyła w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Tym razem czytały uczennice z klasy IB, IIA i II AT: Marta Idczak, Wiktoria Zielska, Marta Kozieł, Martyna Garstecka i Katarzyna Jurczyk. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 63 z zainteresowaniem wysłuchały tekstów: Małgorzaty Strzałkowskiej,  Karola Szpalskiego i Mariana Załuckiego. Spotkanie tradycyjnie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wspólnym zdjęciem.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com